Konsept

Şirket

Verimli toplantılar için doğru adres

Farklı büyüklüklerdeki ve ileri teknolojili salonlarla, şirket etkinlikleriniz artık daha huzur verici ve doğanın verdiği enerjiyle daha verimli geçecek!

Aileler

Ailenizle, keyifli Anlar

Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort'ta, ister seyir terasında sıcak bir kahvenin ve sonsuz yeşilliğin verdiği huzuru paylaşın, isterseniz de farklı alanlarda yapacağınız aktivitelerle, çocuklarınızla birlikte bir arada olmanın keyfine varın.

Doğa Yürüyüşleri

Doğa tutkunları için macera

Güzel bir yürüyüşün sonunun gözlerinizi alacak, nefesinizi kesecek bir doğayla sonlandığını hayal edin… Tüm enerjinizi atv, dağ bisikleti kullanarak yapacağınız aktivitelerle tatlı bir yorgunluğa dönüştürmeyi… Hayallerinizi Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort’ta gerçekleştirerek, kendi doğanızı keşfetmeye hazır mısınız?

Doğa Yürüyüşleri

Huzur ve doğanın birlikteliği

Ferko Ilgaz Mountain Hotel& Resort'ta huzuru ve doğanın birlikteliğini, kendinizi ikinci evinizde hissedeceğiniz konaklarımızda yaz-kış demeden yaşayabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşleri

Sınırsız eğlence

Genç ve enerji dolu ruhlara, genç kalmayı sevenlere Ferko Ilgaz Mountain Hotel& Resort olarak sınırsız eğlencenin ve keşfetmenin en özgür halini sunuyoruz.